Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ astm copper wire rod ] mecz 220 produkty.
Zestaw Aluminiowy Drut 2024 5058 6061 7075/ 0,2-10 mm w cewkach z testem BV-SGS-Mtc
| Model nr.: | BYAS-106 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3-6 mm lub dostosowane |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Wysokiej czystości C2600 C2680 C1220 Płytka miedziana H59 H63 Płaska, na zamówienie
| Klasa: | C2600 C2680 C1220,Niestandardowe |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, JIS |
| Kształt: | Płyta |
C68700 C70600 C71500 Płytka miedziana niklowana Płytka Tp1 Tp2 Tu1 Tu2 T2 Do dekoracji
| Nazwa produktu: | Arkusz blachy miedzianej niklowanej |
|---|---|
| Gruby: | Zindywidualizowane |
| Klasa materiału: | Proszę kliknąć na link „C68700” |
Włókno ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Okrągła pręta z stali nierdzewnej/pręta ze stali węglowej
| Model nr.: | BY-CB024 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Kolor powlekany |
| Stopy: | Stopy |
Tworzone pręty/pręty ze stali węglowej ASTM 1015 SAE 1045 1020 A36 10mm 12mm 16mm 25mm Hpb235 Hpb300 HRB335 HRB400
| Obsługa powierzchni: | Kolor powlekany |
|---|---|
| Stopy: | Stopy |
| Specjalne zastosowanie: | Stal formierska, stal automatowa, stal walcowana na zimno |
C17200 C17300 C17500 C17510 99,99% Płyty miedziane z brązu czystego do budowy
| Nazwa produktu: | Blacha miedziana |
|---|---|
| Gruby: | Zwyczajne |
| Klasa materiału: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
1MM C12200 C11000 Płytka miedziana
| Nazwa produktu: | Blacha miedziana |
|---|---|
| Gruby: | Zwyczajne |
| Klasa materiału: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 Płytka miedziana 99,9% czysta do budowy
| Nazwa produktu: | Płyta z blachy miedzianej |
|---|---|
| Gruby: | jako twoja prośba |
| Klasa materiału: | C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 |
JIS Standaryzowany C2720 C22000 99,9 Czyste H62 Miedziana Płytka Miedziana Do Przemysłu
| Nazwa produktu: | Blacha mosiężna |
|---|---|
| Gruby: | Zwyczajne |
| Klasa materiału: | C2720 C22000 |
0.3mm 3mm 5mm 20mm Grubość T2 4x8 70600 C70610 Płyty miedziane Miedź do przemysłu
| Nazwa produktu: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm Grubość T2 4x8 70600 C70610 Płyty miedziane Miedź do przemysłu |
|---|---|
| Gruby: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm, grubość na zamówienie |
| Klasa materiału: | 70600 C70610 T2, jako żądanie |


