Wszystkie produkty
Galwanizowana wzmocniona przewód na zamówienie Jasny przewód wiertniczy 10 2000 mm dla i Wydajność
| Model nr.: | BYAS-434 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Standardowa długość galwanizowana okrągła rura stalowa dostosowana do trwałych potrzeb budowlanych
| Model nr.: | BYAS-435 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zamówione 2 1/4 Galwanizowane kwadratowe rurki 50 X 50 Galwanizowane rurki z akcesoriami
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
4 x 4 cali Galwanizowana kwadratowa rurka stalowa 2,5 x 2,5
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
1 1/2 2 Inch Customise Gi Rury Pre Galvanized Steel Rury Gorąco DIP Rury Galwanizowane
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Rury ze stali stopowej okrągłe walcowane na zimno ERW czarne Shs Bi Square Steel Tube 0X40 50X50 60X60 Gi Steel Pipe
| Model nr.: | BYAS-428 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Dx51d Q195 Q235 Q345 2 pierwsze pierwsze 3/8 X 18 Ogrodzenie Post Galwanizowane rurki stalowe BYAS-427
| Model nr.: | BYAS-427 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
RoHS certyfikowany 0,5 mm-100 mm ciepło zanurzona galwanizowana blacha stalowa do dachu ze stali
| Model nr.: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Najwyższa ocena A36 Płytka ze stali węglowej
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
|---|---|
| Akcje: | Akcje |
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
Dostosowanie Z275 Dx51d Dx52D Dx53D DC51D DC52D 1mm 3mm 4mm Żeliwna
| Model nr.: | BYAS-394 |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |


