Wszystkie produkty
Standardowa norma EN 304 Węzeł ze stali nierdzewnej do cięcia i rozwijania w zastosowaniach przemysłowych
| Model nr.: | BYAS-250 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
201/304/430/316 Węzeł ze stali nierdzewnej o grubości 0,3-3,0 mm i nr 4 2b 8K
| Model nr.: | BYAS-251 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
201 202 SS304 316 430 Stopień 2b Finish Cold Rolled Stainless Steel Coil Certyfikowany RoHS
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
201 304 430 Rolowanie ze stali nierdzewnej o wydajności 20000 ton rocznie
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
GB Standard 3mm 4mm 5mm 430 201 304L 316 321 304 zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
Zestawy ze stali nierdzewnej 201 316L 304 0,3-3 mm walcowane na zimno
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
Węzły ze stali nierdzewnej AISI 304 Ss Roll z powierzchnią Ba 2 mm grubości JIS Standard
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
300 serii walcowane na zimno 0,15-3,0 mm cewki ze stali nierdzewnej Certyfikat SGS
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
AISI cięcie laserowe ze stali nierdzewnej 201 304 304L 316L gruba cewka Specyfikacje sprzedaży 0.2 12mm
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
0.2 12 mm cewki ze stali nierdzewnej ASTM AISI 201 304 316 430 904L 310S z 2b Ba Hl lustrzanej powierzchni lustrzanej cewki
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |


