Wszystkie produkty
API 5L ASTM A53 Węglowodorowa stalowa galwanizowana Sch40 Rura bez szwu z techniką walcowania na gorąco
| Model nr.: | API 5L ASTM A53 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Wyrzuty ze stali galwanizowanej
| Model nr.: | Rury okrągłe z stali ocynkowanej |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
DX51D DX52D DX53D Gorąco zanurzona galwanizowana okrągła bezszwowa rurka ze stali gi 48 3,20 mm 6mtr
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Rury okrągłe ze stali walcowanej na zimno/ DIN Gorąco zanurzone Sch 80s Galwanizowane Rury ze stali spawanej
| Model nr.: | sch 80s |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
15 mm Gorąco zanurzone rury stalowe Gi Pre Galvanized Steel Tube Dostosowanie i /-1% Tolerancja
| Model nr.: | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Wykorzystuje się w tym celu w celu wytworzenia nowych urządzeń, które mogą być wykorzystywane do produkcji nowych urządzeń.
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
20 mm 50 mm Galwanizowana rurka stalowa Grubość 0,12-6 mm Technika Gorąco walcowana CGCC Dx51d Z
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
10 mm grubość płyty stalowej 0,4 mmx1250X2500 Zink powlekany blachę stalową z certyfikatem IBR
| Model nr.: | 275z |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
4X8 Galwanizowana płytka stalowa o grubości 1,5 mm z powłoką cynkową 40-600 GM/m2
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Wymalowane z galwanizowanego metalu, walcowane na zimno
| Model nr.: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |


