Wszystkie produkty
AISI Standard Dx51d SPCC Stalowa płytka z galwanizowaną cewką do wymagań klientów
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Galwanizowana SGCC S550gd Płytka stalowa o powłoki cynowej Gi W odporności na korozję
| Model nr.: | SGCC |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Hr SAE1006/A36/Ss400/Q235/Q345 Ciepło/zimno walcowane metalowe żelazo łagodne Ms oczyszczone olejem węglowym ocynkowane średnie stalowe płyty Q235/DIN
| Model nr.: | q235 |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Rurociąg stalowy pregalwanizowany 50 mm*50 mm kwadratowa rurka z powłoką cynkową 40-600 GM/m2
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Cięcie Przetwarzanie Zink powłoka Gi Żelazna blacha dachowa dla blachy stalowej falistej
| Model nr.: | Zgalwanizowana blacha dachowa |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Całkowicie twarda, jasna, czarna, podgrzewana, walcowana na zimno cebula stalowa do budowy w terminie EXW
| Model nr.: | Cewka ze stali węglowej |
|---|---|
| Zastosowanie: | Płyta kotła |
| Krawędź: | Rozcięta krawędź |
Materiały budowlane z pokryciem cynkowym Z40-275g
| Model nr.: | PPGI i PPGL |
|---|---|
| Zastosowanie: | Płyta kotła |
| Krawędź: | Rozcięta krawędź |
50mm Pre Zinc Coating ASTM A120 Thin Wall DN50 Hot Dip Galvanized Carbon Steel Pipe
| Model nr.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
1 1/2 2 Inch Customize Gi Pipe Pre Galvanized Steel Pipe Hot DIP Galvanized Tube dla budowy
| Model nr.: | BYAS-425 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Gi kwadratowa prostokątna rura 25 X 25 X 2 Galwanizowana kwadratowa rura 1,5 cali BYAS-424 stalowa
| Model nr.: | BYAS-424 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |


