Wszystkie produkty
Rury o okrągłym przekroju ERW Wylotowane rury stalowe Żelazne rury czarne do dekoracji budowlanej
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
US 50/Piece Pre Galvanized Tube Hot DIP Galvanized Round Steel Pipe 1 Piece Min.Order
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
1.0425 Węglowa kwadratowa, puste, stalowe rury galwanizowane rury stalowe do produkcji mebli
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
4FT X 8FT Galwanizowane blachy stalowe Metalowe płytki dachowe z dostosowalnymi opcjami grubości
| Model nr.: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Dx51d Q195 Q235 Q345 Certyfikowany przez ISO żaluzjowany stal ciepłowan Z275 do urządzeń
| Model nr.: | ocynkowana blacha stalowa |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Płytka kotłowa walcowana na gorąco 2 mm Dx51d Dx53D Płytka stalowa ocynkowana do blachy dachowej
| Model nr.: | DX51D DX53D |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
26 gauge Elektro galwanizowana cebula Gi blacha stalowa blacha cynkowa walcowana na zimno
| Model nr.: | Blacha stalowa GI |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
2 mm grubości galwanizowana blacha stalowa do cięcia w zwykłej obróbce stali
| Model nr.: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Płytka stalowa galwanizowana Dx51d Dx52D SGCC 201 304 316 1050 1060 Z275 Gorąco zanurzona z cynkiem powlekana cewka Gi
| Model nr.: | Z275 |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Warto walcowana blacha prostokątna o grubości 2 mm ze stali gazowanej o rozmiarze 30 mm do dachu w magazynie
| Model nr.: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |


