Wszystkie produkty
G550 Płyty walcowane na gorąco Płyty stalowe precoated
| Model nr.: | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Zgalwanizowana blacha stalowa Metalowe płytki dachowe ściany 4FT x 8FT Blachy Zink pokrycie 40- 600 GM/M2
| Model nr.: | Ocieplenie z żeliwa |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Niestandardowa płytka cynkowa 10 mm grubości dla Dx51d Z275 Z350
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
Ocieplona arkusz stalowy w z najlepszych producentów z i gorąco walcowane techniki
| Model nr.: | Ocieplenie węgla |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
DX51D DX52D DX53D Pre Galvanized Square Rectangular Steel Pipe w najlepszym przypadku
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Wyroby stalowe z galwanizowanej stali, spawane do spawania i dostosowywania
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Gorąco DIP ocynkowane rury stalowe do ochrony przeciwpożarowej Q235B Rury okrągłe od producentów
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Niestandardowe ASTM A795 Gr. Gorąco zanurzone galwanizowane rury stalowe do gorących rur Gi Rury HDG
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Silna odporność na korozję Galwanizowana rurka stalowa Rękowa rurka z tolerancją /-1%
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
16 gauge Galwanizowana blacha metalowa 4*8 Zink powlekany Dx51d SGCC Płytka kotłowa walcowana na gorąco
| Model nr.: | DX51D |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |


