Wszystkie produkty
ASTM API5l A53/A106 10 20 AISI 304 316 321 314 904L 310S Rura ze stali węglowej bezszwedzka, bezszwowa, okrągła i puste
| Model nr.: | Wymiana: |
|---|---|
| Wykorzystanie: | Transport rurociągami, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji: | Okrągłe |
Technika Gorąco walcowane ASTM A53/A106 Rury stalowe bezszwowe o niskiej zawartości węgla do transportu rurociągów
| Model nr.: | BY-CP011 |
|---|---|
| Wykorzystanie: | Transport rurociągami, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji: | Okrągłe |
Czarne wygrzane kwadratowe i prostokątne rurki ze stali węglowej do zastosowań dostosowanych
| Model nr.: | Wymiana: |
|---|---|
| Wykorzystanie: | Transport rurociągami, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji: | Okrągłe |
300 / 400 prostokątny pręt ze stali nierdzewnej SUS304 SUS310S SUS316 904L 316L 304 kwadratowy pręt
| Obsługa powierzchni: | jasny |
|---|---|
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
| MOQ: | 0,5 tony |
Ss 430 Bar 6 mm ze stali nierdzewnej spawane Solid Round Bar Stalowy kwadratowy bar do płyty
| Model nr.: | 304 316l 321 310s 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
JIS Standardowa płytka ze stali nierdzewnej 304 310 316 321 Gorąco walcowana jasna powierzchnia 2 mm pręt metalowy
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
ASTM ASME 309 310 310S 410 420 430 17-4pH 630 2205 Stół nierdzewny
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Górnowalcowane sztywki okrągłe ze stali nierdzewnej 301 303 304 316L 321 310S 410 430
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Klasa/klasy 300 / 400 17-4 pH Próżka ze stali nierdzewnej 304 316 SS Okrągły pręt Bezbłędne próbki
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Tolerancja /- 1% EN Certyfikacja Stok Stalowy 304 316 410 430 Stół okrągły ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |


