Wszystkie produkty
201 304 310 316 316 L Ba 2b nr 4 Powierzchnia lusterka Stalowe koliste pręty 2 mm 3 mm 6 mm
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Próbki AISI Ss 201 202 304 304L 309S 310S 316L 321 409L 410 430 904L 2205 2507 2101 Pręty ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Zamówienie na zamówienie 304 316 Barrod ze stali nierdzewnej o długości 12m
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 5,5 ~ 500 mm |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 5,5 ~ 500 mm |
Technika walcowania na gorąco sztaby ze stali nierdzewnej 304 316 o wydajności 20000 ton rocznie
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
ASTM Standard AISI okrągły pręt 304 316 316L ze stali nierdzewnej 1.4301 SUS304 Rod Od 5.5-500mm
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 5,5 ~ 500 mm |
Włócznik ze stali nierdzewnej Custom 465 Obróbka cieplna Normalizacja dostosowania
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 5,5 ~ 500 mm |
Shandong bar ze stali nierdzewnej do dekoracji budowy Technika walcowania na gorąco
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 5,5 ~ 500 mm |
JIS Standardowy okrągły pręt ze stali nierdzewnej 304L 316L 904L 310S 321 z certyfikatem ISO
| Obsługa powierzchni: | jasny |
|---|---|
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
| MOQ: | 0,5 tony |


