Wszystkie produkty
Pozostałe urządzenia do obróbki płytek ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Certyfikat ISO 201 304 304L 316 316L 2205 2507 310S 316ti 317L 430 Rurociąg ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Dekoracja okrągłych rur i rur Standardowy AISI SS304 SS316 Płyty ze stali nierdzewnej bez szwu lustrzane na zimno
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Certyfikat ASTM 201 202 310S 304 316 Rury ze stali nierdzewnej powleczone spawane dekoracyjne
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Świetna Ss 316L Rurka AISI304 Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej Spec 0.2 12mm/Kustomizować
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Prime 201 304 316 Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej o dostosowanej wielkości i specyfikacji 0,2 12 mm
| Obsługa powierzchni: | jasny |
|---|---|
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
| MOQ: | 0,5 tony |
20000 ton rocznie Pojemność Rękowo spawana bezszwowa 304 304L 316 316L 310S 321 Ss Rura
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
201 304 316 316L 410 304L Ss Okrągły pręt odporny na korozję Certyfikat RoHS Od 5.5-500mm
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Tolerancja 309S/310S/316ti
| Model nr.: | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej o długości 3 m dla ochrony środowiska
| Model nr.: | Pręty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


