Wszystkie produkty
Okrągły/ kwadratowy/ kątowy/ płaski/ kanał 201 202 304 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 220
| Model nr.: | 317L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
5.5-500mm Od Rura z stali węglowej/rod Aluminium Ingot Bar ze stali nierdzewnej Miedź/Brass Bar
| Model nr.: | Pręt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
AISI ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Okrągła pręta dla aluminium/formy
| Model nr.: | 3003 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Z kolei w przypadku urządzeń do produkcji wyrobów z stali nierdzewnej, które nie są objęte niniejszym rozporządzeniem, nie stosuje się wymogów określonych w załączniku I do niniejszego rozporządzenia.
| Model nr.: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Bezpośrednio sprzedaje zamówione okrągłe pręty ze stali nierdzewnej 304 z OD 5,5-500 mm
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201/304/310/316/317/410/430 Spawane rurki ze stali nierdzewnej Technika ciągnięcia na zimno Długość 3m
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 6mm-2500mm |
RoHS certyfikowany BYAS-339 17-4pH okrągły pręt ze stali nierdzewnej do zastosowań ciężkich
| Model nr.: | BYAS-339 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Polerowane/Lustrzane/Blaskie wykończenie okrągłe Ss Tube Od 6mm-2500mm Technika rysunku na zimno
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 6mm-2500mm |
201 304 Rurka ping 69 z stali nierdzewnej o pojemności 20000 ton rocznie
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 6mm-2500mm |
Producenci oferują rurę ze stali nierdzewnej serii 300 o pojemności 20000 ton rocznie
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
| Nadmiar: | 6mm-2500mm |


