Wszystkie produkty
Standard AISI okrągłe rury ze stali nierdzewnej Ss rury przez TP304 Tp316 Tp321 Tp316L
| Model nr.: | TP304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Rurociąg bezszwodowy z stali nierdzewnej do projektu wodnego, certyfikowany RoHS, grubość ściany 1 mm-150 mm
| Model nr.: | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
EN Standardowe wypolerowane kwadratowe ss 201 304/304L 316/316L 310S 309S 409 904 430 6061 Rurociągi nierdzewne
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Rury kwadratowe ze stali nierdzewnej do okrągłej ASTM AISI JIS 201 202 2205 304 316L 310S 410 430
| Model nr.: | 410 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 202 301 304 304L 321 316 316L ASTM Standardowy Rurociąg ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 201 304 304L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
304 okrągłe bezszwowe rury/rury ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Rury okrągłe serii 300 klasy 316L Rury ze stali nierdzewnej z spawaniem Rury SS z certyfikatem ISO
| Model nr.: | 316L 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Sch40 Prężnica 304 rurki ze stali nierdzewnej o rozmiarze 10 cali i certyfikacji ASTM
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Rurociąg ze stali nierdzewnej Ss 304 201 430 410 409 301 316 Rurka z techniką walcowania na zimno
| Model nr.: | 304 201 430 410 409 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Certyfikat SGS 316L 410 420 Rury ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 310S Rury do prób
| Model nr.: | 316L 410 420 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |


