Wszystkie produkty
Polerowana ASTM A249 En10217-7 SUS 304 316 321 410 420 430 310S 2205 2507 Rurociąg ze stali nierdzewnej 6m Długość
| Model nr.: | Wymiana: |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 202 304 304L 316 316L Rury ze stali nierdzewnej Pojemność 20000 ton rocznie Długość 6m
| Model nr.: | Wymiana: |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Ss Rury AISI 431 316 SUS Rury ze stali nierdzewnej Rury okrągłe / rury kwadratowe
| Model nr.: | Wymiana: |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Specyfikacje 310 410 904L 202 Wlewek ze stali nierdzewnej do dostaw 201 202 SS304 316
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
| MOQ: | 1 tona |
2024 Niestandardowy, walcowany na zimno pasek ze stali nierdzewnej 304 o grubości 0,05 mm 2 mm Odpowiedni
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Węzeł ze stali nierdzewnej do dekoracji budynków różnych rozmiarów z certyfikowanego SGS
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Węzeł chłodzący ze stali nierdzewnej do przetwarzania surowców na zamówienie 304 316 410 430
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
20000 ton rocznie Pojemność 304 430 410 202 321 310 Ściany ze stali nierdzewnej walcowane na zimno
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
304 Austenityczne walcowane na zimno cewki ze stali nierdzewnej o wydajności 20000 ton rocznie
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Próbki ze stali nierdzewnej stopień 300 serii US 50/sztukę 1 sztukę Min. Zamówienie Wniosek Próbka
| Model nr.: | 304 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |


