Wszystkie produkty
210 nr 4 Powierzchnia cebula ze stali nierdzewnej 2b Ba Powierzchnia nadająca się do różnych zastosowań
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Technika walcowana na zimno 430 cewka ze stali nierdzewnej o tolerancji /- 1% i powierzchni 2b Ba
| Model nr.: | 430 420 410 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
S Top Wlewy ze stali nierdzewnej Wlewy z serii 300 dla wymagań klientów
| Model nr.: | cewka taśmowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
Certyfikacja AISI Zamówienie na zamówienie Arkusz metalowy Arkusz dachowy Arkusz stalowy nierdzewny
| Model nr.: | BYAS-227 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
304 316 316L 409 430 Walcowane na zimno 2b Ba Lustrzane wykończenie Dekoracyjne Płyty ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | BYAS-231 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Obróbka cieplna: | Normalizowany / wyżarzany / hartowany / odpuszczany |
Technika Walcowana na zimno blacha metalowa 304 2b Lustrowy poliwany blach ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 316L 430 304 904L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
300 serii Węzeł ze stali nierdzewnej walcowany na zimno 2b/2D/Ba Dostosować rozmiar Spec 0.2 12mm
| Model nr.: | 410 420 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Wsparcie pasów na zamówienie 304 430 201 i zamówienie pasów ze stali nierdzewnej na zamówienie
| Model nr.: | 304 430 201 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
304 316 310S 304L 316L 316ti 904L 2101 2205 2507 Bezszwowe rury ze stali nierdzewnej bezpośrednie
| Model nr.: | 304 316L 904L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
Jasna powierzchnia Custom 8K cewka ze stali nierdzewnej Ss 304L 304 316 z certyfikatem RoHS
| Model nr.: | 304L 304 316L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | jasny |
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |


