Wszystkie produkty
Decoiling Procesowanie profesjonalne z 1/2 Inch 4 Inch Galwanizowane Steel Round Rury
| Model nr.: | Rury okrągłe z stali ocynkowanej |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
6 cali 40 6 metrów Galwanizowane rury stalowe 6 x 20 Galwanizowane Tolerancja /-1%
| Model nr.: | 6 cali 40 6 metrów Galwanizowane rury stalowe 6 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
ASTM A36 Q235 Galwanizowane rury stalowe do dostosowania przemysłu i zamówienia na zamówienie
| Model nr.: | A36 Q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zink powłoka 40- 600 GM/M2 DN15-DN200 Gorąco DIP Galwanizowane zwojowe rury stalowe Rury okrągłe
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Q195 Q235 Proces gięcia Gorąco walcowane prostokątne rurki stalowe do materiałów budowlanych
| Model nr.: | Q195 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Meble 20X20mm Galwanizowane rury stalowe o grubości 0,12-6 mm Dx51d Q195 Q235 Q345
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Technika walcowania na gorąco Galwanizowana rura stalowa o średnicy 20 mm z powłoką cynkową 40-600 GM/m2
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Odwijanie przetwarzanie ocynkowane BS 1387 ASTM A53 a 500 Rury stalowe z ocynkowany
| Model nr.: | A53 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Rurociąg z stali węglowej o kształcie okrągłej sekcji
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
0.5 mm grubości SGCC stalowa walcowana cewka Z90 Gi blacha stalowa do zastosowań walcowanych na gorąco
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |


