Wszystkie produkty
AISI 6 Meter Dx51 Dx52 Bezszwowe okrągłe galwanizowane rury stalowe z dostosowanymi opcjami
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Cięcie ASTM A36 Q235 Rury stalowe z stali węglowej z galwanizowanej stali do rusztowania przemysłowego
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Rury okrągłe, faliste, galwanizowane, rury stalowe, rury prostokątne, żelazne, do parkingowania
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zastosowane Rury Gi SAE 1008 1010 1020 Gorąco zalanowane Rury z stali galwanizowanej
| Model nr.: | Ocieplona stal okrągła |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
18 gauge galwanizowane rury stalowe o okrągłym przekroju i powłokę cynkową 40-600 GM/m2
| Model nr.: | BYAS-444 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Powierzchnia z cynkiem 40- 600 GM/M2 Dx51d Q195 Q235 Q345 Rurociąg stalowy pregalwanizowany
| Model nr.: | A10 A1066 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Wysokiej wytrzymałości ocynkowane ciążki z lekkiej stali o średnicy 4 cali i techniką walcowania na gorąco
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zastosowane ERW Galwanizowane rury stalowe Q195 Q215 Q235 Q345 w stali węglowej
| Model nr.: | q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Technika walcowania na gorąco rurki stalowe ocynkowane Dx51d Z100 do wyrobów
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Proces cięcia Gorąco zanurzona Q195/Q235/Q345 prostokątna zimno walcowana łagodna walcowana rurka stalowa
| Model nr.: | Q345 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |


