Wszystkie produkty
Tłuszczowa sekcja galwanizowana kwadratowa rurka grubość rury 0,12-6 mm lub na żądanie
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zastosowane A53 A106 S235jr S345jrh Q235/Q345/Q215 Gorąco zanurzone, niskoemisyjne, bezszwowe, spawane, ocynkowane
| Model nr.: | q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Gorąco walcowane galwanizowane rury stalowe do indywidualnych kotłów wysokiego ciśnienia
| Model nr.: | A106 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Rury okrągłe/kwadratowe/pięciokątne/rury ocynkowane ze stali o powłokie cynkowym 40-600 GM/m2
| Model nr.: | ocynkowana stalowa rura |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
3 4 Inch Green House Hot DIP Galwanizowane okrągłe rury stalowe z tolerancją /-1%
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Przemysł St37 St42 25mm 2calowy 3calowy galwanizowany okrągły rurociąg stalowy Dx51d Q195 Q235 Q345
| Model nr.: | Q345 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
40X40/Zacynkowane/Q235/BS1387/Kwadratowe/Sektangulowe/Rhs/Shs Rury stalowe do budowy/ogrodu
| Model nr.: | q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Z galwanizowanej stali węglowej DN15 API 5L gruba ściana duża średnica zimno wyciągnięta spiralna bezszwowa walcowana rura
| Model nr.: | A333 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Gorąco zanurzona rurka stalowa z galwanizowanej stali do przemysłu maszynowego
| Model nr.: | BYAS-445 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Płyty żelazne galwanizowane ze stali Q195/Q235/Ss400/Q345/Ss355/S275
| Model nr.: | q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |


