Wszystkie produkty
Polerowany ASTM A276 201/202/304/316/316L/316ti Stal nierdzewna Jasna, stała, okrągła prętka
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 304 316 316L 321 310S 2205 Stop okrągły polerowane pręty ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 321 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
304 ze stali nierdzewnej okrągła kwadratowa płaska prostokątna dziurawa rurka stalowa o dostosowanej średnicy 10 mm 20 mm do maszyn
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
304 201 Pręty ze stali nierdzewnej Pręty pocięte na dowolną długość Materiały stoczniowe Długość 5,8 m
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Certyfikacja EN 201 321 304 316L 310S 2205 2507 904L Bar ze stali nierdzewnej o równym kącie
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Pojemność 20000 ton rocznie ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Okrągła sztabla Ss
| Model nr.: | 310S |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Próbki prętów ze stali nierdzewnej US 50/sztukę 1 sztukę Min. Zamówienie Wniosek o próbki
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
300 serii SUS 402j2 Galwanizowana kolczyka ze stali nierdzewnej węglowej do zastosowań przemysłowych
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
309S/310S/316 pręt ze stali nierdzewnej do zastosowań w środowiskach ciężkich i o wysokiej korozji
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 304 304L 316 316 316L 309S/310S/321 430 Jasny polerowany okrągły pręt 304 pręt ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 309 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


