Wszystkie produkty
6m Dostosowanie precyzyjnej pręty metalowej ze stali nierdzewnej klasa/klasy S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | BYAS-356 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Polerowane prostokątne kwadratowe pręty ze stali nierdzewnej 904L 316L 304 S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Stal nierdzewna szesostronną pręty 1.4523 8mm 10mm S45c Carbon Steel Round Bar dla rynku
| Model nr.: | BYAS-354 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
AISI 416 316 304 Pręty i pręty ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | BYAS-353 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Zamówienie na zamówienie Wysokiej precyzji stali nierdzewnej ingot 304 316 2205 okrągły kwadratowy pręt
| Model nr.: | BYAS-352 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
416 Krągła prętka ze stali nierdzewnej Obsługa cieplna Normalizacja / wygrzewanie / ugaszanie / hartowanie
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Certyfikat DIN 1.4401 316 Technika walcowania na gorąco ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 430 321 309S 310S 904L 630 631 2205 2507 316 316L 304 okrągły pręt ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
AISI ASTM A269 Tp Ss 310S 2205 2507 C276 201 304 304L 321 316 316L Rurociąg ze stali nierdzewnej/rurka spawana 304
| Obsługa powierzchni: | jasny |
|---|---|
| Leczenie: | 2b, Ba, nr 1, nr 4, nr 8, 8K, HL itd |
| MOQ: | 0,5 tony |
S43000/S41008/S41000/S42000 Blaskie, stałe pręty ze stali nierdzewnej do przemysłu ciężkiego
| Model nr.: | BYAS-351 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


