Wszystkie produkty
Włóczone rury stalowe Shs Rhs ASTM A500 Rurka ocynkowana z powłoką cynkową 40-600 GM/m2
| Model nr.: | BYAS-446 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zgalwanizowane rury stalowe 4 cala 1/2 cala Tolerancja /-1% dla rur hydraulicznych / samochodowych
| Model nr.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Rury stalowe prostokątne z galwanizowanym kształtem okrągłego przecinka o tolerancji i /-1%
| Model nr.: | Q235B |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
40- 600 GM/M2 Cink powłoki Galwanizowane Rury stalowe 4 Inch 6 Inch ASTM A53 BS 1387 Ms Gi Pre Rury
| Model nr.: | BYAS-437 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Q235/2 Inch/BS1387/ERW/Galwanizowane/ASTM/Kółkowe/Przewody/Grooved/Painted/Pre Galvanized Pipe
| Model nr.: | q235 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
ASTM A106 A36 A53 1.0033 BS 1387 Ms ERW Puszczaste rury stalowe Gi Gorąco DIP Galwanizowane rury stalowe EMT Spawane okrągłe rury stalowe kwadratowe
| Model nr.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Zastosowane galwanizowane rury stalowe w dużym składzie z A53 walcowane na gorąco
| Model nr.: | A53 |
|---|---|
| Model nr.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
Tolerancja /-1% kolorowo powlekane cewki stalowe do metalowych blach dachowych cewki materiały budowlane
| Model nr.: | BYAS-399 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,12-6 mm lub na żądanie |
| Powierzchnia: | 40-600 GM/M2 |
Specjalistyczne SAE1006/S235jr Gorąco/zimnie walcowane Miękkie Ms Ogrzewane Oliowane Węglowodorowe Galwanizowane Płyty stalowe US 50/Piece
| Model nr.: | S235JR |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |
ASTM A106 A36 Klasa C/B AISI A240 304 316 321 201 316L 430 S235jr/S355jr Ms/Legitywny węgiel/niecodzienny/galwanizowany/platy ze stali aluminiowej/platy ze stali
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Narzędzia do cięcia, narzędzia pomiarowe, cięcia ze stali zwykłej, płyty stalowe o wysokiej wytrzyma |
| Akcje: | Akcje |


