Wszystkie produkty
SUS/DIN/JIS/ISO 316/316L kwadratowy/okrągły pręt ze stali nierdzewnej dla wymagań klienta
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Wyroby ze stali nierdzewnej odpornej na korozję 309S/310S/316ti z certyfikatem EN
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Bar 309S/310S/316ti ze stali nierdzewnej klasy/klasy S43000/S41008/S41000/S42000
| Model nr.: | 310S |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 304 304L 316 316 316L 309S/310S/321 430 Jasny polerowany okrągły pręt 304 pręt ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 321 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
20000 ton rocznie Pojemność stali nierdzewnej okrągłe pręty kątowe płaskie pręty zimnociągnięte
| Model nr.: | Pręt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Obróbka cieplna Rod ze stali nierdzewnej 304 okrągła pręt w średnicy 3 mm 4 mm dla zapewnienia
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
304L 316L 317L 318L Rod okrągły ze stali nierdzewnej z certyfikatem GB
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Galwanizowane/Węglowodorowe/Przefarbowane/Kolorowo powlekane/Zynkowo powlekane/Aluminium/Galvalume/Worugated Roofing/Technika Żelaza Gorąco walcowane Od 5,5-500 mm
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Wyroby z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem tworzyw sztucznych)
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
300 serii SUS304 ze stali nierdzewnej okrągła kwadratowa płaska sztabla sztabla żelazna w ramach normy ASTM
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


