Wszystkie produkty
Ss AISI ASTM A554 A312 A270 201 304 304L 316 316L 310S 321 kwadratowy okrągły pręt ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 304 304L 316 316 316L 309S/310S/321 430 Jasny polerowany okrągły pręt 304 pręt ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 309S |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
0.12-60mm 304 304L 310 310S 316 Bar ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | BYAS-356 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
310 310S 314 316 316L 420 431 Wstrzymanie ciepła ze stali nierdzewnej Jasny pręt o długości 12 m
| Model nr.: | 314 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Stopień stali SUS/DIN/JIS 316/316L Stalo nierdzewne kwadratowe/okrągłe z normą ASTM
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
JIS Standardowe pręty ze stali nierdzewnej Custom Size 304 310 316L Round Square Rod Metal Bar
| Model nr.: | 304 310 316L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Polerowany SUS316 304L 301 310S 309 430 410 Ss402 okrągły pręt ze stali nierdzewnej 2b Ba nr 1 Jasna powierzchnia Ss Bar
| Model nr.: | BYAS-358 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Włócznik ze stali nierdzewnej 6mm 7mm 8mm 1/2 Inch Forged 304 304h Grade IBR Certified
| Model nr.: | 304 304H |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Polerowane AISI JIS ASTM walcowane na zimno 5mm 10mm 304 okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
SUS 304 316 416 okrągły pręt ze stali nierdzewnej o długości 12 m i opcjach dostosowanych
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


