Wszystkie produkty
Certyfikowany AISI 304 316 316L kwadratowy pręt ze stali nierdzewnej 1.4301 / SUS304 kwadratowy pręt 12 mm
| Model nr.: | BYAS-362 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Warto walcowane pręty ze stali nierdzewnej serii 300
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
5.8m Pręty ze stali nierdzewnej 201 304 310 316 316L Ba 2b nr 4 Powierzchnia lustra Okrągła pręta 2mm 3mm 6mm
| Model nr.: | BYAS-360 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
ASTM A276 420 8mm Pręty ze stali nierdzewnej Solid Ss Square Bar Grade 300 Series Customized
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Pręty ze stali nierdzewnej AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L dla produktów
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Klasa/klasa S43000/S41008/S41000/S42000 Pręty węglowe do produkcji młynów końcowych i wiertarek
| Model nr.: | BYAS-359 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Pręty ze stali nierdzewnej AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L dla normy DIN
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
GB Standard 201 304 316 316L Jasny okrągły pręt ze stali nierdzewnej do dostosowania
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Certyfikat RoHS 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 Okrągła prętka ze stali nierdzewnej do próbek
| Model nr.: | 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
5.5-500mm Od ASTM AISI Ss Okrągła kwadratowa, sześciokątna, płaska, kąt kanału, pręt z stali węglowej
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


