Wszystkie produkty
Stowarzyszenie stowarzyszenia stowarzyszenia stowarzyszenia stowarzyszenia stowarzyszenia stowarzyszenia stowarzyszenia stowarzyszenia
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 202 304 316 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 2205 2507 Pręty niestopowe do maszyn
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
201 304 316 316L Okrągłe pręty ze stali nierdzewnej
| Model nr.: | 316 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Włókno ze stali nierdzewnej walcowane na gorąco na zimno AISI ASTM A554 A312 A270 201 304 304L 316 316L 310S 321 Lustrzane kwadratowe okrągłe
| Model nr.: | 304L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Bezpłatne cięcie Polerowana czarna powierzchnia Nierdzewna galwanizowana prętka ze stali węglowej Od 5,5-500 mm Długość 6m
| Model nr.: | 304 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Wysokiej prędkości 304L/310S/316L/321/201/304/904L/2205/2507/Ss400 ze stali nierdzewnej okrągła/ kwadratowa/ kątowa/ płaska/ kanałowa sztabla/ pręt
| Model nr.: | 316L |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
300 serii Stal nierdzewna Jasny okrągły pręt stopień 201 Powierzchnia lusterka 2b Bez szwu
| Model nr.: | 201 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Zastosowana średnica Cold/Hot Rolling Bright Pickling Round Square Stainless Steel Bar/Rod 201/202 SS
| Model nr.: | 202 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Stojak z stali nierdzewnej 304 440 309S 310S 904L z indywidualnym zamówieniem i długością 3m
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |
Prym SUS 303 pręty ze stali nierdzewnej w standardzie ASTM o pojemności 20000 ton rocznie
| Model nr.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowane |
| Długość: | 12 m, 6 m, 5,8 m, 3 m |


